Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Yeni Web Sitemiz Nasıl Olmuş ?

Sonuçlar

Haberler
15 Yıl hapis cezası

15 Yıl hapis cezası Denizli'nin Çal ilçesinde sahibi olduğu bakkal dükkanında iki kız çocuğunu taciz ettiği gerekçesiyle tutuklanan, hakkında açılan dava sürerken, gizlice kaydettiği çok sayıda çocuk tacizi görüntülerinin bulunduğu flash bellekler Antalya'nın Manavgat ilçesinde çöpten çıkan Halil Ablan (42), 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Ablan hakkında çöpten çıkan görüntüler için de ayrı bir dava açılabileceği belirtildi.

24.04.2018
Önemli olan forma aşkı" dedi

"Önemli olan forma aşkı" dedi 4 Mart’ta Antalya'nın fethinin 811. yılı kutlamaları kapsamında 13.Uluslararası Runatolia Antaya Maratonu Fetih Koşusu gerçekleştirildi. Organizasyonda, 42 kilometrelik maraton, 21 kilometrelik yarı maraton ve 10 kilometre koşuları yapıldı.

24.04.2018
Çal'a sarı taksi geldi

Çal ilçesinde ilk taksi durağı 1972 yılında kuruldu. Durağı kuran Hulusi Kayaoğlu, daha sonra minibüs kooperatifini kurdu ve taksiciliği bıraktı.

24.04.2018
Afrin'e Çal'dan üzüm ve pekmez

Türk Silahlı Kuvvetleri, Suriye’de terör örgütleriyle amansız mücadelesini sürdürürken, Türk halkının da büyük desteğini görüyor. Denizli’nin Çal ilçesinde bir süre önce Belediye Başkanı Fethi Akcan’ın teşvikleriyle kadınlar, mahallelerden pekmez ve kuru üzüm topladı. Bir çok kadın askerler için ellerine şiş ve ip alıp eldiven, bere ve atkı ördü.

24.04.2018