Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Yeni Web Sitemiz Nasıl Olmuş ?

Sonuçlar

Polislerden Çal halkına irmik helvası

10 Nisan Polis Günü etkinlikleri çerçevesinde Atatürk Parkı'nda Çal Emniyet Amirliği ekipleri tarafından vatandaşlara irmik helvası dağıtıldı.

Çal halkı Polis Haftası'nda emniyet amirliği önünde toplandı. 10 Nisan Polis Günü nedeni ile Çal Emniyet Amirliği ilçe merkezi ve civarında bulunan vatandaşlara irmik helvası dağıttıktan sonra şehit polislerin ruhuna mevlüt okutuldu. Çal Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Tatar, "Çal ve bunun yanında ülkemizin de dört bir yanında görev yapan polislerimizin gününü en içten dileklerimle kutlarım." mesajını gönderdi.

Emniyet Teşkilatı'nın 173. kuruluş yıldönümü tüm yurt genelinde olduğu gibi Denizli'de de kutlanmaya devam etti. Denizli'nin Çal ilçesinde yarın törenlerle kutlanacak Polis Haftası'nda ilk iş olarak Atatürk Anıtı'na çelenk konulacak. Daha sonrasında İlçe Emniyet Amirliği'nde tebrikler kabul edilerek konuklara ikram da bulunulacak.

İrmik Helvası Dağıtıldıa

Bugün eski belediye binası önünde yer alan Atatürk Parkı'nda Çal Emniyet Amirliği ekipleri tarafından vatandaşlara irmik helvası dağıtıldı. Çallılı vatandaşlar polislerin gününü kutlamaktan geri kalmadı. Düzenlenen etkinliğe Çal Kaymakamı Yusuf Durani Dinç, Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Tatar, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Kula, Emniyet Amiri Ergül Taşkıran, Garnizon Komutanı Jandarma Teğmen Murat Kılıç ile birlikte vatandaşlar da yer aldı.

Çal Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Tatar açıklamasında, "Çal ve yurdumuzun dört bir yanında görev yağan değerli polislerimizin gününü kutlarım. Onlar bizim için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan gece gündüz görevlerini yerine getiriyorlar. Polis ve halkımız her zaman böyle iç içe olacaktır." ifadelerine yer verdi.